Språk
Holder foredrag på Norsk, Engelsk.
Last ned bilde
Se video
Endringsledelse, omstilling og kommunikasjon. Dette er temaer Per‐Egill Frostmann har mye erfaring med etter over 35 års erfaring som rådgiver, coach og mentor. Han har arbeidet med leder- og lederteamutvikling for ledende internasjonale og norske bedrifter over hele Europa, i Russland, i Midt-Østen og i Mexico, og han har solid erfaring fra komplekse, multikulturelle og internasjonale organisasjoner.
Per-Egill er en lidenskapelig engasjert og etterspurt foredragsholder, som i over 20 år har vært fast foreleser på Handelshøyskolen BI i organisasjonspsykologi, endringsledelse og HRM (human resource management). Hans bakgrunn som siviløkonom og med master i organisasjonspsykologi gjør at hans foredrag er forsknings- og evidensbasert.
I årene etter Covid-19 pandemien har Per-Egill som coach arbeidet mye med forebyggende mental helse. Han har hjulpet nærmere 90 personer gjennom korte intervensjoner laget for å håndtere arbeidslivets utfordringer som før de trenger involvering av helsetjenesten. Erfaringene fra dette arbeidet er noe han gladelig deler i sine foredrag for å hjelpe din organisasjon med å unngå samme typen utfordringer.
Et foredrag med Per-Egill vil lære organisasjoner og ledere hvordan de best mulig kan omstille og tilpasse seg for å møte den nye virkeligheten de teknologiske framskrittene medfører.
Holder foredrag på Norsk, Engelsk.
Basert i Oslo og tilgjengelig for oppdrag over hele landet.
Gir faglig tyngde, innsikt og konkrete perspektiver innen sitt felt.
Skaper energi, engasjement og nye tanker som sitter igjen etter foredraget.
Robusthet og resilliens – Lær å mestre stress og utfordringer
Lederens 5 viktigste samtaler
Vinn og forsvinn-tankespinn
Kritisk tenkning